Coldplay! Pierwszy koncert na Stadionie Narodowym

Coldplay! Koncert na Stadionie Narodowym

Coldplay! Koncert na Stadionie Narodowym
Środa, 19 września 2012r., godz. 19:00
Stadion Narodowy
Koncerty, imprezy muzyczne

To będzie pierwszy koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie! Alter Art i Live Nation zapraszają 19 września 2012 na koncert grupy Coldplay!

Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszą płytę zespołu. Album zatytułowany jest „Mylo Xyloto”. Jeden z pierwszych koncertów, na którym Coldplay wykonali utwory z wtedy jeszcze niewydanego albumu, odbył się na festiwalu Heineken Open’er 2011 w Polsce. Był to jednocześnie premierowy występ Coldplay w Polsce, oglądany przez ponad 60 tysięcy fanów.

Rok 2012 będzie dla Chrisa Martina i jego zespołu czasem intensywnego koncertowania, w ramach którego zespół wystąpi na kilkunastu arenach w Stanach Zjednoczonych i Europie, w tym na 7 stadionach w samej Wielkiej Brytanii.

Na planie miasta

Stadion Narodowy
Zieleniecka 1
Warszawa
Mazowieckie, Polska

Komentarze i opinie

Portret użytkownika Jarek

Wszystkim fanom, którzy przyjadą samochodem lub busem na koncert Coldplay polecam rezerwację parkingu on-line przez Parkomi - parkingi są blisko Stadionu Narodowego, wygodny dojazd, pewne miejsce. Doba jest liczona do 4:00 rano, więc pełen komfort i bez pośpiechu po koncercie.

Dodaj Twój komentarz

Twój adres nie będzie prezentowany publicznie.